Blog

Blog 1

Haftanın bize verdiği heyecan ve hevesle sitemiz hakkında grup üyelerimiz ve takım liderimiz ile birlikte fikirlerimizi sunduk,yapım aşamalarında sitenin temellerinden içeriğinden ve üzerimize düşen görevlerimizden bahsettik. Yaptıklarımızın gerçek bir site olarak ve sadece bir ödev değil çalışma hayatımızda yapacağımız bir olay gibi ciddiye alarak güzel keyifli bol planlı bir buluşma gerçekleştirdik.

Blog 2

Haftamız ilk haftaya göre bol fikirli düşünceli ve yoğun geçti. artık hepimiz olayın ciddiyetini kavramış hepimiz sorumluluklarını iyice öğrenmiş ve bir koşuşturma haline bürünmüştük.2.Haftaya sitemizin temelini ve içeriğine başlayarak geçirdik.Yaptığımız işten zevk almaya, işimizi severek yapmaya ve aynı zamanda büyük bir sorumluluk sahibi olduğumuzun farkına vararak, bilerek geçirdiğimiz bir hafta oldu.

Blog 3

Haftamız artık işin ciddiyetinin bir göstergesi olarak grubumuz arasında bit tartışmaya sebep oldu. tartışmamızın tek sebebi hepimizin fikrin olması düşünceye sahip olması ve olaya hakim oluşundan kaynaklıydı.bu kısa ve komik tartışmamızı bir kenara bırakarak eski ciddiyet ve düzenimize geri döndük ve böylece sitemize yoğunlaşabildik. yaptığımızın önemi ve sorumluluğumuzun verdiği kişisel sebeplerden ötürü aramızda geçen konuları sorunları bu haftada hallettik.

Blog 4

Bu haftamızda ise sitemizin röportaj kısmı ön plandaydı. röportajımızın içeriği soruları ne tür yapılacağına dair uzun uzun konuşup hepimiz fikirlerimizi sunduk ve denedik. bazı grup üyelerimizle ilk röportaj denememizi yaparak heyecan ve acemiliğimizi attık. Böylece birçok insanla çok rahat iletişim kurabildik. sanırsak projemizin en zevkli kısmı röportaj kısmıydı.

Blog 5

Bu haftamız vizelerimize yakın olduğu için daha kısa bir görüşme gerçekleştirdik.yine röportajımıza ağırlık verdik. kampüs içerisindeki okul arkadaşlarımıza sitemizden ve içeriğinden bahsederek sorular yönelttik. aynı zamanda sitemizin tamamlanma aşamasına yaklaştık.

Blog 6

Bu hafta grup üyelerimizden herkes olmasa da bir kısmımız okulumuzda bulunan bilgi işlem merkezindeydik ve site içeriğinde eksik olup olmadığına baktık, yapım aşamasını tekrarladık, sunum için gereken yerler not alındı ve sitemiz dışarıdan nasıl göründüğüne ve değiştirmemiz gereken yerler olup olmadığın baktık.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
Instagram